Karviná

S naší nejnovější pobočkou, kterou jsme otevřeli v červenci 2023, jsme si vyhráli do nejmenších detailů. Karvinská pobočka je místem působení našich zkušených a mladých talentů, kteří vám rádi poradí a pomohou na cestě k vašemu vysněnému účesu.

Pobočka Karviná

Adresa: Masarykovo Náměstí 18/9, 733 01
Telefon: +420 773 029 791
E-mail: championsbarberova@gmail.com
Provozní doba
Pondělí - Pátek 8:00 - 18:00
Možnosti platby: hotově
  • 2 barbeři
  • 5 křesel
  • Master barbers

Služby

Náš tým

Jsme dynamický tým plný mladých lidí, který pod vedením ambiciózního majitele Jirky vždy táhne za jeden provaz. Společně pracujeme na dobrém jménu značky a jejím rozšíření.

Naše recenze

Vynikající5.0 Založeno na 9 hodnoceních od ohodnoťte nás naRadim PokutaRadim Pokuta ★★★★★ Už delší dobu chodím na střih k Jakubovi a vždy 100% spokojenost 🔥 Nyní když je nová pobočka v Karviné, tak to nemám daleko. Je moderní a čistá, tak jak to má být 💯ZoobsterZoobster ★★★★★ Po návštěvě barber shopu jsem byl mile překvapen. Skvělý barber, který se o vás stará nejlépe jak může, pohodlí, klimatizace, dobrá nálada, střih dělal barber Jakub a nemám si na co stěžovat, proto dávám 5 hvězd, určitě mám v plánu přijít nejméně jednou, skvělý zážitek "doporučuji".Josef JankoJosef Janko ★★★★★ Nejlepší barber pod sluncem, pokaždé co přijdu se svou bujnou kšticí tak odcházím hedvábně hebký, zejména od pana velkolepého mistra barbera Jakuba.EgoistaEgoista ★★★★★ HorníRadim TrunkátRadim Trunkát ★★★★★ Krásné nové prostředí, příjemný personál. Já jsem si střih a úpravu vousů užil 🙂petrkarvinapetrkarvina ★★★★★ Doporučuji, naprostá spokojenost!js_loader

Fotky pobočky

Naše produkty

The "Products List" element requires the plugins "WooCommerce" in order to work. They're either inactive or not installed.

Sledujte nás

Naši partneři

Karviná

IČ 19127472

Masarykovo nám. 18/9, Fryštát

733 01 Karviná