Karviná

S naší nejnovější pobočkou, kterou jsme otevřeli v červenci 2023, jsme si vyhráli do nejmenších detailů. Karvinská pobočka je místem působení našich zkušených a mladých talentů, kteří vám rádi poradí a pomohou na cestě k vašemu vysněnému účesu.

Pobočka Karviná

Adresa: Masarykovo Náměstí 18/9, 733 01
Telefon: +420 773 029 791
E-mail: championsbarberova@gmail.com
Provozní doba
Pondělí - Pátek 8:00 - 18:00
Možnosti platby: hotově
  • 2 barbeři
  • 5 křesel
  • Master barbers

Služby

Náš tým

Jsme dynamický tým plný mladých lidí, který pod vedením ambiciózního majitele Jirky vždy táhne za jeden provaz. Společně pracujeme na dobrém jménu značky a jejím rozšíření.

Naše recenze

Vynikající5.0 Založeno na 14 hodnoceních od ohodnoťte nás naYoung RichYoung Rich ★★★★★ Byl jsem v tomhle barber shopu poprvé a v lepším jsem jakživ nebyl. při čekání jsem si mohl vychutnat kafe které jsem dostal v ceně. Příště přijdu o něco dříve abych si stihnul déle zahrát na PS4 které tam mají. 100% spokojenost!Lukas PribulaLukas Pribula ★★★★★ Bylo to super málo mluvení parádní přístup super relax..Radim PokutaRadim Pokuta ★★★★★ Už delší dobu chodím na střih k Jakubovi a vždy 100% spokojenost 🔥 Nyní když je nová pobočka v Karviné, tak to nemám daleko. Je moderní a čistá, tak jak to má být 💯ZoobsterZoobster ★★★★★ Po návštěvě barber shopu jsem byl mile překvapen. Skvělý barber, který se o vás stará nejlépe jak může, pohodlí, klimatizace, dobrá nálada, střih dělal barber Jakub a nemám si na co stěžovat, proto dávám 5 hvězd, určitě mám v plánu přijít nejméně jednou, skvělý zážitek "doporučuji".Josef JankoJosef Janko ★★★★★ Nejlepší barber pod sluncem, pokaždé co přijdu se svou bujnou kšticí tak odcházím hedvábně hebký, zejména od pana velkolepého mistra barbera Jakuba.EgoistaEgoista ★★★★★ HorníRadim TrunkátRadim Trunkát ★★★★★ Krásné nové prostředí, příjemný personál. Já jsem si střih a úpravu vousů užil 🙂petrkarvinapetrkarvina ★★★★★ Doporučuji, naprostá spokojenost!js_loader

Fotky pobočky

Naše produkty

Sledujte nás

Naši partneři

Karviná

IČ 19127472

Masarykovo nám. 18/9, Fryštát

733 01 Karviná

Vánoční poukazy

🎄Vánoce se nezadržitelně blíží a vy jste ještě nenašli ten správný dárek pro své blízké? 🤔

Máme tip, kterým zabodujete doslova u každého chlapa.

Darujte vánoční poukaz do našich Champions barber shopů 🤩

Ručíme vám za to, že s tímto dárkem pod stromkem zazáříte jasněji než vánoční kometa!

💫🎁❤

Navíc nabízíme zakoupení poukazu on-line!

Senior barber

Pokročilý barber, který stříhá déle než 1 rok.

S přehledem zvládne:

  • kompletní poradenství pro styl a péči o vlasy a vousy

  • střih krátkých vlasů

  • úpravu a barvení vousů