Karviná

S naší druhou nejnovější pobočkou, kterou jsme otevřeli v červenci 2023, jsme si vyhráli do nejmenších detailů. Karvinská pobočka je místem působení našich zkušených a mladých talentů, kteří vám rádi poradí a pomohou na cestě k vašemu vysněnému účesu.

Pobočka Karviná

Adresa: Masarykovo Náměstí 18/9, 733 01
Telefon: +420 703 656 539
E-mail: championsbarberova@gmail.com
Provozní doba
Pondělí - Pátek 8:00 - 18:00
Možnosti platby: hotově
  • 2 barbeři
  • 5 křesel
  • Master barbers

Služby

Náš tým

Jsme dynamický tým plný mladých lidí, který pod vedením ambiciózního majitele Jirky vždy táhne za jeden provaz. Společně pracujeme na dobrém jménu značky a jejím rozšíření.

Naše recenze

Champions Barber Shop Karviná
Vynikající
5.0
Na základě 33 hodnocení
ohodnoťte nás na
Champions Barber v Karviné vřele doporučuji, celý tým je skvělý !! o můj hedvábně hebký účes a vousy se stará VERČA (vřele doporučuji!!!) můžu říct že odcházím vždy maximálně spokojený . Jde vidět že ji ta práce baví!!
Champion Barber Shop můžu s klidným svědomím doporučit dnes jsem měl skvělou zkušenost s Verčou, která mě dneska ostříhala na jedničku, přivítala mě s úsměvem na tváři a byla přátelská. Tímto ji moc děkuji jestě jednou.
Syn si strašně přál ostříhat podle jedné fotky .Verča se zachovala profesionálně a zvládla to na jedničku. Syn je nadšený a nechce už jinam. Doporučuji super prostředí. Doporučuji
Vše proběhlo v naprostém pořádku, Verča byla skvělá, precizní ostříhání přesně podle domluvy, perfektní servis, konzultace a rady ohledně vlasů a vousů. Vše O.K. Doporučuji!
Verča je super barberka, skvělý přístup, můžu jedině doporučit 💯. Příjemné moderní prostředí. Určitě jsem tam nebyl naposled.
Verča je TOP 😉 Příjemní lidé, fajn atmosféra, přátelský pokec a super sestřihy 😉 Doporučuji 👍 a káva je taky mňam 😂
Dnes jsem byl v barber shop poprvé u paní Veroniky. Příjemné prostředí a kvalitní služby , za kterými se člověk rád vrátí.
Určitě zaslouženě 5 hvězdiček. Kdyby šlo dát víc tak dám víc. Paní Veronice to velice šlo a byla hodně milá. uvnitř se mi to celkově vzhledově také líbilo. Určitě přijdu zase, a všem vřele doporučuji.
Paní Veronika byla opravdu skvělá. Účes vytvořila dle přesných kritérií a její úžasné fantazii. Ze všech barberu, které jsem kdy navštívil,jsem s paní Veronikou nejvíce spokojen. Můj účes dovedla k dokonalosti. Stál jsem se dnešním dnem stálým zákazníkem ☺️
Doporučuji 🙂super přivítání,komunikace,byly jsme se synem spokojeni.Pani Veronika je šikovná.
Byl jsem v tomhle barber shopu poprvé a v lepším jsem jakživ nebyl. při čekání jsem si mohl vychutnat kafe které jsem dostal v ceně. Příště přijdu o něco dříve abych si stihnul déle zahrát na PS4 které tam mají. 100% spokojenost!
Bylo to super málo mluvení parádní přístup super relax..
Už delší dobu chodím na střih k Jakubovi a vždy 100% spokojenost 🔥 Nyní když je nová pobočka v Karviné, tak to nemám daleko. Je moderní a čistá, tak jak to má být 💯
Po návštěvě barber shopu jsem byl mile překvapen. Skvělý barber, který se o vás stará nejlépe jak může, pohodlí, klimatizace, dobrá nálada, střih dělal barber Jakub a nemám si na co stěžovat, proto dávám 5 hvězd, určitě mám v plánu přijít nejméně jednou, skvělý zážitek "doporučuji".
Nejlepší barber pod sluncem, pokaždé co přijdu se svou bujnou kšticí tak odcházím hedvábně hebký, zejména od pana velkolepého mistra barbera Jakuba.
Horní
Krásné nové prostředí, příjemný personál. Já jsem si střih a úpravu vousů užil 🙂
Doporučuji, naprostá spokojenost!
js_loader

Fotky pobočky

Naše produkty

Sledujte nás

Naši partneři

Karviná

IČ 19127472

Masarykovo nám. 18/9, Fryštát

733 01 Karviná

Senior barber

Pokročilý barber, který stříhá déle než 1 rok.

S přehledem zvládne:

  • kompletní poradenství pro styl a péči o vlasy a vousy

  • střih krátkých vlasů

  • úpravu a barvení vousů