Ostrava Stodolní - Senior Barber

Druhá část naší pobočky na Stodolní ulici, kterou jsme otevřeli v říjnu 2019, má již svůj typický industriální design s moderními prvky, který jsme promítli i do dalších novějších poboček. V této části se vám budou věnovat ostřílení profesionálové, kteří se této profesi věnují již několik let. Pokud si potrpíte na absolutní preciznost a profesionalitu, pak jste tu správně.

Pobočka
Ostrava Stodolní

Adresa: Stodolní 17, 702 00 Ostrava
Telefon: +420 773 029 791
E-mail: championsbarberova@gmail.com
Provozní doba
Pondělí - Pátek 8:00 - 20:00
Sobota 9:00 - 18:00
Možnosti platby: kartou a hotově
  • 7 barberů
  • 7 křesel
  • Master barbers

Služby

Náš tým

Jsme dynamický tým plný mladých lidí, který pod vedením ambiciózního majitele Jirky vždy táhne za jeden provaz. Společně pracujeme na dobrém jménu značky a jejím rozšíření.

Naše recenze

Jo přátelé tak tady super chodí zde i žena a starší syn vždy profesionální lidský přístup maximální spokojenost i s cenami za kvalitu
Rostislav C.
Rostislav C.
08/05/23
Už přes rok mi dělají přítele hezčího a vždy s výborným a profesionálním přístupem. ❤️
Simona B.
Simona B.
21/03/23
Doporučuji všem, kteří hledají skvělou zkušenost v barbershopu. Terka je skutečně talentovaná a profesionální.
Podle mně nejlepší Barber Shop v Ostravě. Barber Tadeáš je top! Pokud nebudu muset, tak už nepůjdu jinam.
Pavel Š.
Pavel Š.
16/12/22
Navštěvuju tenhle barber shop už přes 2 roky a musím říct, že nikdy jsem neodcházel zklamaný. Konkrétně se stříhám u Tadeáše, mladého talentovaného barbera, který ví co přesně dělá, dává si záležet na každém detailu jde vidět že ho ta práce baví 👊
Velmi dobré nové zázemí pobočky Poruba. Dobře udělaný rezervační systém. Kvalitní nabízené služby.Velká spokojenost s barberem Williamem. Vždy velmi precizně provedená práce. Mohu jednoznačně doporučit.
David K.
David K.
24/11/22
První barber shop,který jsem navštívil. Musím říct velká spokojenost. Příjemný holič udělal práci na 1* .hezké prostředí určitě znova přijdu
Krpi 1141 (.
Krpi 1141 (.
10/10/22
Výborný přístup od zdejších barberů. Pečlivý a vstřícný pokaždé návštěvě. Já chodím k Sany a můžu jen doporučit. Navíc je to v centru města, takže ideální pokud nestíháte před party. Jen doporučuji udělat si rezervaci v jejich systému.
Lukáš S.
Lukáš S.
25/09/22
Úchvatný podnik, šikovný barber Honza - cut dle představ - perfektní, velice příjemné prostředí s perfektním výběrem hudby a kontrastem 🔥Jediné malinké minusko byla absence otázky ohledně vody či pití (asi zapomenuto, se stane, kamarád dostal napito) vřele doporučuji !! Klidně přijdu příště rád znovu !:)
Wanis “.
Wanis “.
26/08/22
js_loader

Fotky pobočky

Naše produkty

The "Products List" element requires the plugins "WooCommerce" in order to work. They're either inactive or not installed.

Sledujte nás

Naši partneři

Ostrava Stodolní

Jiří Charizan

IČ 07293992

Výškovická 2547/54

700 30 Ostrava-Jih

Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona nezapsaná v obchodním rejstříku