Ostrava Stodolní - Junior Barber

Barber, ve kterém se začal psát náš příběh v prosinci 2018 je navržený v jednoduchém designu doplněném o stylovou podsvícenou stěnu, na němž najdete podpisy všech známých sportovců, kteří se k nám přišli ostříhat. Našich šampionů - proto vznikl název Champions Barber. Prostor jsme věnovali začínajícím barberům, kteří jsou na počátku své kariéry a stále se zdokonalují.

Pobočka
Ostrava Stodolní

Adresa: Stodolní 17, 702 00 Ostrava
Telefon: +420 773 029 791
E-mail: championsbarberova@gmail.com
Provozní doba
Pondělí - Pátek 8:00 - 20:00
Sobota 9:00 - 18:00
Možnosti platby: kartou a hotově
  • 1 barber
  • 1 křeslo
  • Junior barbers

Služby

Náš tým

Jsme dynamický tým plný mladých lidí, který pod vedením ambiciózního majitele Jirky vždy táhne za jeden provaz. Společně pracujeme na dobrém jménu značky a jejím rozšíření.

Chcete u nás pracovat?

Junior barber

Naše recenze

Champions Barber Shop Ostrava
Vynikající
4.8
Na základě 259 hodnocení
ohodnoťte nás na
Jo přátelé tak tady super chodí zde i žena a starší syn vždy profesionální lidský přístup maximální spokojenost i s cenami za kvalitu
Už přes rok mi dělají přítele hezčího a vždy s výborným a profesionálním přístupem. ❤️
Doporučuji všem, kteří hledají skvělou zkušenost v barbershopu. Terka je skutečně talentovaná a profesionální.
Podle mně nejlepší Barber Shop v Ostravě. Barber Tadeáš je top! Pokud nebudu muset, tak už nepůjdu jinam.
Navštěvuju tenhle barber shop už přes 2 roky a musím říct, že nikdy jsem neodcházel zklamaný. Konkrétně se stříhám u Tadeáše, mladého talentovaného barbera, který ví co přesně dělá, dává si záležet na každém detailu jde vidět že ho ta práce baví 👊
Velmi dobré nové zázemí pobočky Poruba. Dobře udělaný rezervační systém. Kvalitní nabízené služby.Velká spokojenost s barberem Williamem. Vždy velmi precizně provedená práce. Mohu jednoznačně doporučit.
První barber shop,který jsem navštívil. Musím říct velká spokojenost. Příjemný holič udělal práci na 1* .hezké prostředí určitě znova přijdu
Výborný přístup od zdejších barberů. Pečlivý a vstřícný pokaždé návštěvě. Já chodím k Sany a můžu jen doporučit. Navíc je to v centru města, takže ideální pokud nestíháte před party. Jen doporučuji udělat si rezervaci v jejich systému.
Úchvatný podnik, šikovný barber Honza - cut dle představ - perfektní, velice příjemné prostředí s perfektním výběrem hudby a kontrastem 🔥Jediné malinké minusko byla absence otázky ohledně vody či pití (asi zapomenuto, se stane, kamarád dostal napito) vřele doporučuji !! Klidně přijdu příště rád znovu !:)
js_loader

Fotky pobočky

Naše produkty

Sledujte nás

Naši partneři

Ostrava Stodolní

Jiří Charizan

IČ 07293992

Výškovická 2547/54

700 30 Ostrava-Jih

Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona nezapsaná v obchodním rejstříku