Ostrava Poruba

S naší druhou nejnovější pobočkou, kterou jsme otevřeli v září 2022, jsme si vyhráli do nejmenších detailů. Proto jsme velmi rádi, že se těší stále většímu počtu zákazníků. Porubská pobočka je místem působení našich mladých talentů, kteří vám rádi poradí a pomohou na cestě k vašemu vysněnému účesu.

Pobočka
Ostrava Poruba

Adresa: Opavská 1, 708 00, Ostrava - Poruba
Telefon: +420 777 877 968
E-mail: championsbarberporuba@gmail.com
Provozní doba
Pondělí - Pátek 8:00 - 20:00
Sobota 9:00 - 18:00
Možnosti platby: hotově
  • 6 barberů
  • 6 křesel
  • Master barbers

Služby

Náš tým

Jsme dynamický tým plný mladých lidí, který pod vedením ambiciózního majitele Jirky vždy táhne za jeden provaz. Společně pracujeme na dobrém jménu značky a jejím rozšíření.

Naše recenze

Champions Barbershop Poruba
Vynikající
4.8
Na základě 88 hodnocení
ohodnoťte nás na
Zatím nejlepší Barber ve kterém jsem byl. Velmi příjemný a zkušený přístup. Konkrétně Roman stříhá velice dobře a vždycky odcházím maximálně spokojený. Rad se tam vracím
Za mě jednoznačně Roman, se vším jsem byl spokojen. Jak střih tak hlavně jaký ke mě měl přístup. Jde vidět že svoji práci dělá s nadšením a zápalem.
Určitě Roman! ... Se službou jsem byl maximálně spokojený, střih, opálení chloupků, masáž hlavy a vše jak má být, mockrát díky určitě se vrátím !
Chodím se stříhat k Romanovi. Jsem s ním maximálně spokojený. Dlouhou dobu jsem hledal barbera, který by mi vyhovoval a s ním jsem si naprosto skvěle sednul. Profesionální přístup a 100% odvedená práce. Mohu jen doporučit.
Můj barber karlito v tomto salónu je mistrem svého řemesla. Perfektní střih, pozorná péče a úžasná atmosféra
Od Hlučína po Opavu nejlepší střih od Daniely Rehákové. Doporučuji
Stylový barbershop s perfektním designem kde se Vám dostane nejvyšší kvality služeb. Chodím ke Karlitovi a můžu jen doporučit.
V tomto podniku jsem vyzkoušel více barberů ale zatím největší top je Sarah. Navštěvuji pravidelně a jsem vždy velmi spokojen. Vřele doporučuji.
Podnik jsem vyhledal hlavně kvůli Sarah, která je dle mého názoru a zkušenosti z nejlepších pánských holičů v Ostravě. Jako vždy jsem byl s její prací nadprůměrně spokojený. Jako vždy stoprocentní výkon bez jediného zaváhání. Ví přesně co dělá. Vždy jí dávám volnou ruku a vždy odcházím nadšený z výsledku. Podnik by si měl vážit, že někoho takového má!Jinak prostředí moc pěkné. Až na opravdu neskutečně hlasitou muziku. Neslyšeli jsme se při stříhání a museli jsme na sebe křičet i při placení. Chápu, že jsou v podniku mladí kluci, ale po době mé návštěvy jsem měl už díru v hlavě.Po příchodu mi byl nabídnut nápoj. Poprosil jsem kávu. Dostal jsem ji bohužel o deset minut později a studenou...I přes to hodnotím plným počtem, protože jsem přišel hlavně kvůli holení a to bylo stoprocentní.
Byl jsem se tu ostrihat u Karlita. Chtěl jsem sestřih a podle popisu jsem ho dostal. Jak jsem ale došel domů tak mi neseděl. Došel jsem znovu a zadarmo mi to předělal ještě ten den a už super. Doporučuju
Rozhodně stojí za návštěvu. Byl jsem u Williama, dobře jsme pokecali a vousy upravil přesně podle mých představ. Příjemný zážitek.
Zaplatil jsem si full service a návštěva barber stopu byla příjemný zážitek. Líbila se mi atmosféra a hudba.Stříhala/holila mě slečna Daniela.Doma jsem ale zjistil že mi bradku nezarovnala dobře a mám jí na jedné straně delší než na druhé.Taky jsem zjistil že mi břitvou neoholila celý krk zezadu ani po stranách brady.Vlasy mi slečna ostříhala velmi pěkně a s těmi jsem hodně spokojený.Celkově bych barber shop doporučil.
U kluků (Tobi a Willy) jsem byl už hodněkrát a pokaždé jsem byl spokojen podle mých představ. 100% doporučuji objednat se k oběma z nich✌🏼
Vyzkoušel jsem barbera Romana, kterého bych doporučil všem. Super střih, pokec i atmosféra. Celkový design barbershopu je unikátní. Určitě se opět vrátím 👍🏽
Úžasný zážitek! Byl jsem v barberu poprvé v životě, na Valentýna, a musím říct, že velice kvalitní práce provedená barberem Willym! Dostal jsem poukaz na Full servis a pan William z něj udělal nadstandard 😁👍🏻 Opravdu si vážím jeho práce.Skvělý přístup, šikovné ruce, přátelské prostředí a vynikající servis! Jsem maximálně spokojen, a co víc - přítelkyně rovněž 😁 a v práci jedna pochvala za druhou!Děkuji za úžasný sestřih, změnu image a skvělý zážitek! 🤩Určitě se rád vrátím!Colomb0 ⚡
Profi přístup... úplná spokojenost,barber (Marián) dokonale vystihnul můj požadavek.Doporučuji!!!!
Perfektní střih od Mariána. Moje první zkušenost s barberem a určitě půjdu znovu🔥🔥
Rád bych se podělil o své dojmy z návštěvy Champion Barber, kde jsem si nechal ostříhat vlasy, a zastříhnout vousy.Salon se nachází v klidné části města, kousek od MHD, což je pro mě jako pro zákazníka velké plus. V okolí je dostatek parkovacích míst, takže jsem neměl žádný problém najít místo pro své auto. Po vstupu do salonu mě přivítal příjemný personál, který mě provedl celým procesem a pomohl mi vybrat ten nejlepší střih pro můj typ vlasů.Celkově jsem byl velmi spokojen s péčí, kterou jsem obdržel. Slečna Katka je skvělá barbérka a měl jsem pocit, že se věnuje každému detailu a snaží se, aby výsledek byl co nejlepší. Měl jsem skvělý pokec s ní, což mi pomohlo uvolnit se a relaxovat během střihu. Prostředí salonu je velmi moderní a příjemné, což mi dodalo pocit komfortu a uvolnění.Celkově byla návštěva Champion Barber velmi příjemným zážitkem. Doporučuji tento salon každému, kdo hledá pohodlné a příjemné prostředí a profesionální Bárbery
Místo mi bylo doporučeno, tak jsem služby tohoto Barberu vyzkoušel a musím říct, že pokud bych přišel a neměl nejmenší tušení co chci, tak výsledný střih by nebyl špatný. Jestliže jsem ale přesně věděl co chci a pro jistotu ukázal i fotku a odcházel jsem s účesem, který velmi vzdáleně připomínal moji představu, pak samozřejmě spokojený nejsem.
Skvělé prostředí, milí lidé. Byl jsem u Mariana a udělal mi naprosto perfektní střih. Doporučuji.
Zdravím objednal jsem si Williema na pánský střih a byla to ta nejlepší volba co jsem mohl udělat. Určitě doporučuji.
Využil jsem služby Williama a byl to opravdu zážitek. Jeho musím opravdu vyzdvihnout a prostory rovněž. Design na úrovni, kterou jsem nJeště v Česku neviděl. Děkuji za novou zkušenost
Příjemný kolektiv a úžasné služby začal jsem chodit pravidelně k Marianovy a víc spokojený jsem nikdy nebyl👌🏽💪🏽
js_loader

Fotky pobočky

Naše produkty

Sledujte nás

Naši partneři

Havířov

IČ 09892974

Dlouhá tř. 860

736 01, Havířov

Master barber

Zkušený barber, který stříhá déle než 3 roky.

S přehledem zvládne:

  • kompletní poradenství pro styl a péči o vlasy a vousy

  • střih krátkých i dlouhých vlasů

  • úpravu a barvení vousů

  • barvení vlasů

Senior barber

Pokročilý barber, který stříhá déle než 1 rok.

S přehledem zvládne:

  • kompletní poradenství pro styl a péči o vlasy a vousy

  • střih krátkých vlasů

  • úpravu a barvení vousů