Havířov

První pobočka, kterou jsme otevřeli mimo Ostravu v květnu 2020, se nachází v obchodním centru Elán a má svůj vlastní boční vchod. Díky proskleným stěnám vám nabídne vzdušný prosvětlený interiér, ve kterém nechybí ani dvě pohodlné sedačky s televizí pro zpříjemnění doby čekání.

V této pobočce se na vás těší kolektiv stálých profesionálů.

Pobočka
Havířov

Adresa: Dlouhá tř. 860, 736 01 Havířov
Telefon: +420 703 651 378
E-mail: championsbarberhavirov@gmail.com
Možnosti platby: kartou a hotově
Provozní doba
Pondělí - Pátek 9:00-18:00
Sobota: dle domluvy
  • 5 barberů
  • 5 křesel
  • Master barbers

Služby

Náš tým

Jsme dynamický tým plný mladých lidí, který pod vedením ambiciózního majitele Jirky vždy táhne za jeden provaz. Společně pracujeme na dobrém jménu značky a jejím rozšíření.

Naše recenze

Champions Barber Shop Havirov
Vynikající
4.9
Na základě 91 hodnocení
ohodnoťte nás na
Skvělý a precizní servis od Daniela, naprostá spokojenost.
Doporučuji tenhle barber shop, je tam skvělá atmosféra a střihají tam mistři v oboru, byl jsem tam poprvé a jsem velice spokojený s výsledkem.
Krásný střih od Anet jako vždy, děkuji.
Zdravím ja moc recenze nepíšu ale dneska už mi to nedá. Zkusili jsme na podruhé jestli to bude lepší, že jsme možná netrefili správnej den🙈 a za mě dneska obrovské zklamání. První návštěva byla aspon precizně do ztracena i když malej smutnej že žádný blesk nic ale vlasy hezky sestříhané. Dneska si donesl fotku jak by to chtěl. Vlasy dnes vubec ne do ztracena jsou tam zuby. Venku mi malej řekl že blesk musel přijít kolegyni pomoct udělat kolega. Takže za mě za ty prachy za dětský účes velké zklamání. Atmosféra obsluha káva výborná, ale za mě služba ne. Přání syna s porovnáním co mu bylo uděláno přikládám ve foto. Za mě teda tady uz ne e
Jsem rád, že jsem zde narazil na Babera Jakuba. Navštívil jsem spoustu baber holičství a nikde mi neudělali taUdělal mi fakt top sestřih jako zde mi udělal Baber Jakub! ☺️♥️♥️ DíkyEhm teď na sebe koukám do zrcadla pořád. 😁 Poté co odešel baber Jakub už to není ono jelikož už nedovedou udělat sestřih přesně jak to chci mít.
Krásné prostředí, skvělý přístup, pohodová atmosféra a jako bonus účes přesně dle přání splněn
Bohužel mi vypadl můj barber, takže jsem byl nucen využít služeb někde jinde...a rozhodně můžu říct, že nelituji!Velkým pozitivem na začátek bylo, že se rezervaci povedlo uskutečnit asi jen 1.-2. dny před termínem stříhání. Po prvotních obavách z nového barbera (spíš můj zbytečně zarytý strach o sestřih u někoho, kdo mě nezná :D) můžu říct, že naprosto profesionálně odvedená práce při stříhání a úpravě vousů, výborná komunikace a konzultace zároveň, příjemné prostředí a dokonce čas věnovaný navíc, aby neutrpěla kvalita. Kubo, klobouk dolů, potenciál máš veliký! Až budu mít zase někdy cestu do rodných končin, rád se opět zastavím.Všem ostatním můžu jen doporučit.
Chodil jsem k hodně k barbrum, ale jakmile jsem byl u Dana, tak už nikam jinam nejdu! Mrzí mě jen to, že na jeho volný termín musím dlouho čekat. Což je k jeho kvalitě pochopitelné.
Jsem rád, že jsem zde narazil na Babera Jakuba. Navštívil jsem spoustu baber holičství a nikde mi neudělali taUdělal mi fakt top sestřih jako zde mi udělal Baber Jakub! ☺️♥️♥️ DíkyEhm teď na sebe koukám do zrcadla pořád. 😁
Chodím zde pravidelně a nikdy jsem neodcházel nespokojen. Barber Daniel odvedl vždy skvělou práci. Servis a přístup k zákazníkovi hodnotím taktéž velmi kladně. Vřele doporučuji.
Toto místo navštěvuji pravidelně a vždy jsem maximálně spokojen. Pokaždé jdu k Danielovi a nedokážu si představit, že bych šel někdy k někomu jinému. Příjemná atmosféra + parádní střih = spokojený zákazník.
Dobrý den, chodím pravidelně a popravdě řečeno, je to moje velmi příjemná relaxační hodinka. Výsledek od kadeřníka Borka je propracovaný a profesionální přístup s velmi dobrým střihem i s fousy. Děkuji Velčovský
Jsem zde znovu po 5 měsících mé první recenze. Již minulá recenze byla velice kladná. Od této návštěvy uběhlo asi dalších 5-6 střihů a nikdy jsem nevyšel nespokojený nebo zhnusený. Říkáte si to by asi člověk neměl, z tak prémiové služby. O tyto mé zážitky a střihy se postaral Borek Malina. Musím ho zde znovu vyzdvihnout, jelikož na to jak je mladý se stále zdokonaluje a za 5 měsíců jde vidět markantní rozdíl. Borka musím jen a jen doporučit, musíte však brát na zřetel, že jsem zatím u jiného nebyl. Předtím než se k Borkovi objednáte se však podívejte na jeho Instagram, kde své skvosty pravidelně přidává @bb_barber_borek .
js_loader

Fotky pobočky

Naše produkty

Sledujte nás

Naši partneři

Havířov

IČ 09892974

Dlouhá tř. 860

736 01, Havířov

Master barber

Zkušený barber, který stříhá déle než 3 roky.

S přehledem zvládne:

  • kompletní poradenství pro styl a péči o vlasy a vousy

  • střih krátkých i dlouhých vlasů

  • úpravu a barvení vousů

  • barvení vlasů

Senior barber

Pokročilý barber, který stříhá déle než 1 rok.

S přehledem zvládne:

  • kompletní poradenství pro styl a péči o vlasy a vousy

  • střih krátkých vlasů

  • úpravu a barvení vousů