Havířov

První pobočka, kterou jsme otevřeli mimo Ostravu v květnu 2020, se nachází v obchodním centru Elán a má svůj vlastní boční vchod. Díky proskleným stěnám vám nabídne vzdušný prosvětlený interiér, ve kterém nechybí ani dvě pohodlné sedačky s televizí pro zpříjemnění doby čekání.

V této pobočce se na vás těší kolektiv stálých profesionálů.

Pobočka
Havířov

Adresa: Dlouhá tř. 860, 736 01 Havířov
Telefon: +420 773 029 791
E-mail: championsbarberhavirov@gmail.com
Možnosti platby: kartou a hotově
Provozní doba
Pondělí - Pátek 9:00-18:00
Sobota: dle domluvy
  • 5 barberů
  • 5 křesel
  • Master barbers

Služby

Náš tým

Jsme dynamický tým plný mladých lidí, který pod vedením ambiciózního majitele Jirky vždy táhne za jeden provaz. Společně pracujeme na dobrém jménu značky a jejím rozšíření.

Naše recenze

Krásné prostředí, skvělý přístup, pohodová atmosféra a jako bonus účes přesně dle přání splněn
Bohužel mi vypadl můj barber, takže jsem byl nucen využít služeb někde jinde...a rozhodně můžu říct, že nelituji!Velkým pozitivem na začátek bylo, že se rezervaci povedlo uskutečnit asi jen 1.-2. dny před termínem stříhání. Po prvotních obavách z nového barbera (spíš můj zbytečně zarytý strach o sestřih u někoho, kdo mě nezná :D) můžu říct, že naprosto profesionálně odvedená práce při stříhání a úpravě vousů, výborná komunikace a konzultace zároveň, příjemné prostředí a dokonce čas věnovaný navíc, aby neutrpěla kvalita. Kubo, klobouk dolů, potenciál máš veliký! Až budu mít zase někdy cestu do rodných končin, rád se opět zastavím.Všem ostatním můžu jen doporučit.
Libor T.
Libor T.
20/02/23
Chodil jsem k hodně k barbrum, ale jakmile jsem byl u Dana, tak už nikam jinam nejdu! Mrzí mě jen to, že na jeho volný termín musím dlouho čekat. Což je k jeho kvalitě pochopitelné.
Bob J.
Bob J.
25/01/23
Jsem rád, že jsem zde narazil na Babera Jakuba. Navštívil jsem spoustu baber holičství a nikde mi neudělali taUdělal mi fakt top sestřih jako zde mi udělal Baber Jakub! ☺️♥️♥️ DíkyEhm teď na sebe koukám do zrcadla pořád. 😁
Buldozer
Buldozer
16/01/23
Toto místo navštěvuji pravidelně a vždy jsem maximálně spokojen. Pokaždé jdu k Danielovi a nedokážu si představit, že bych šel někdy k někomu jinému. Příjemná atmosféra + parádní střih = spokojený zákazník.
Dominik A.
Dominik A.
26/12/22
Dobrý den, chodím pravidelně a popravdě řečeno, je to moje velmi příjemná relaxační hodinka. Výsledek od kadeřníka Borka je propracovaný a profesionální přístup s velmi dobrým střihem i s fousy. Děkuji Velčovský
Radim V.
Radim V.
20/12/22
Jsem zde znovu po 5 měsících mé první recenze. Již minulá recenze byla velice kladná. Od této návštěvy uběhlo asi dalších 5-6 střihů a nikdy jsem nevyšel nespokojený nebo zhnusený. Říkáte si to by asi člověk neměl, z tak prémiové služby. O tyto mé zážitky a střihy se postaral Borek Malina. Musím ho zde znovu vyzdvihnout, jelikož na to jak je mladý se stále zdokonaluje a za 5 měsíců jde vidět markantní rozdíl. Borka musím jen a jen doporučit, musíte však brát na zřetel, že jsem zatím u jiného nebyl. Předtím než se k Borkovi objednáte se však podívejte na jeho Instagram, kde své skvosty pravidelně přidává @bb_barber_borek .
Daniel K.
Daniel K.
06/12/22
js_loader

Fotky pobočky

Naše produkty

The "Products List" element requires the plugins "WooCommerce" in order to work. They're either inactive or not installed.

Sledujte nás

Naši partneři

Havířov

IČ 09892974

Dlouhá tř. 860

736 01, Havířov